Питання-відповідь

Тут ми зібрали відповіді на питання, що звучать частіше за все. Якщо ви не знайшли те, що шукали, обов’язково зв’яжіться з менеджером за телефоном 098-985-20-20. Ми відповімо на будь-яке питання з приводу харчування.

Наша система корисного збалансованого харчування вирішує кілька проблем: зайва (або недостатня) вага, не вистачає часу, формування звички харчуватися правильно, тобто часто, невеликими порціями. Ми рахуємо за вас калорії і нутрієнти, купуємо продукти, готуємо і привозимо раціон на весь день. Вам лишається тільки правильно з'їсти все це.
Ні. Якщо ви знаєте достатньо про правильне харчування, і у вас вже є досвід підбору раціону, то консультація необов'язкова. Але ми рекомендуємо не нехтувати можливістю отримати пораду від нашого дієтолога. До того ж це безкоштовно.
Залежить від декількох факторів, один з яких — скільки у вас зайвої ваги. Якщо ваша заповітна цифра не більше 10 кілограмів, то оптимальна втрата на місяць — не більше 3 кг, якщо від 10 до 20 зайвих кіло — до 4 кг, якщо понад 20, то сміливо розраховуйте на 4-5 кг на місяць.
Так, ми радимо робити один вихідний на тиждень. Кардинально набрати вагу за день ви не встигнете, але отримаєте психологічне розвантаження. Два вихідних в тиждень теж можна робити, але при такому режимі швидкість корекції ваги може бути трохи нижче. У будь-якому випадку вихідні допустимі, тільки якщо всі інші дні ви дотримуєтеся режиму.
Залежить від вашої мети. П'ятиразове харчування не дарма вважається оптимальним як для корекції ваги, так і для підтримки. Менша кількість прийомів їжі може знизити швидкість обміну речовин, а більше буде занадто заважати звичному ритму життя. Ми пропонуємо п'ятиразове (добовий раціон) або триразове харчування (денний раціон). У першому випадку ми даємо гарантію, що при дотриманні режиму ви досить швидко помітите корекцію ваги, у другому випадку ми просто запропонуємо вам здорову смачну їжу, але без гарантій втрати ваги (або набору маси).
Універсального розкладу немає, все залежить від ритму життя кожної людини. Але загальне правило таке: снідати потрібно протягом години після пробудження, вечеряти — за 1,5-2 години до сну, а решта три прийоми їжі необхідно рівномірно розподілити на іншу частину дня.
Небажано. Ваш раціон повністю збалансований під вас і вашу мету. Можна пити чай / каву без цукру, у крайньому випадку - один низькокалорійний фрукт( яблуко або апельсин), але бажано до обіду.
Так, ми можемо враховувати при складанні меню ваші особливі побажання і вимоги. При наявності чітких рекомендацій від фахівців ми сформуємо потрібний раціон. Вартість раціону обговорюється індивідуально.
Рационы формирует специалист по питанию, тренер Лина Вертагус. Раціони формує нутриционист, тренер Ліна Вертагус. Детальніше про Ліну можна дізнатися тут.
Зараз в меню більше трьохсот страв. Однак, наш технолог, постійно розробляє щось нове. Після всіх розрахунків і схвалення дієтолога страва потрапляє в меню. Зараз ми намагаємося протягом місяця не повторювати денне меню.
Для виконання вашого замовлення нам потрібно 24 години. Ми намагаємося утримувати відносно низькі ціни на ринку за рахунок чіткого планування.
Будь-яку. Але жоден, ні навіть п'ять днів не дадуть явного результату в плані зміни ваги. Зате таким чином ви зможете познайомитися з нашим сервісом і оцінити смак страв, зручність, упаковку, доставку.
Замовлення можна оплатити одним із таких способів: 1. Готівкою кур'єру 2. Переказом з банківської карти фізичної особи (уточніть у менеджера деталі).
Так. Ми працюємо 7 днів на тиждень, і в святкові дні також.
Так. Для цього потрібно просто попередити нас не менше, ніж за 2 дні. Просто своєчасно зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном 098 985 20 20.
Доставку без втрати сплаченого дня можна скасувати за дві доби. Просто своєчасно зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном 098 985 20 20.
Це можливо. Головне — робити все заздалегідь. Просто своєчасно зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном 098 985 20 20.