Задати питання
Telegram Правила роботи
Ваше місто
Кошик0
БЛОГ
13 Липня

Як перейти на правильне харчування без шкоди?

У наш сучасний вік люди все частіше замислюються про те, як перейти на правильне харчування. Прискорений розпорядок дня і регулярні перекушування шкідливою їжею негативно позначаються на здоров'ї, тому перехід на корисний раціон стає не примхою, а нагальною необхідністю. Харчуючись правильно, можна легко позбутися зайвої ваги, налагодити травлення і поліпшити своє самопочуття. Головне, не відступати від нового для себе ритму і зробити його принципом повсякденному житті.

ЯК ПЕРЕЙТИ НА ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ: Запам'ятовувати СХЕМУ ЗДОРОВОГО РАЦІОНУ

Якщо ви не знаєте, з чого почати перехід на правильне харчування, ознайомтеся з особливостями корисного раціону і порядком прийому їжі протягом дня. Необхідно відразу засвоїти, що ПП вимагає дотримання точної схеми їжі з урахуванням калорійності і складу продуктів. Харчуватися необхідно 5 раз в день, дотримуючись наступних правил:

- Сніданок. З ранку потрібно їсти білки або складні вуглеводи, такі як яєчний омлет, вівсяна каша, смузі з фруктів, ягоди та горіхи. Якщо дуже хочеться солоденького, його прийом краще відкласти на другу половину дня.
- Другий сніданок. Виходячи з щільності і ситності сніданку, на перекус можна використовувати фрукти або щось більш суттєве - овочеву запіканку, фруктовий салат, цільнозернові хлібці з вершковим сиром.
- Обід. До складу обідніх страв повинні входити білки, клітковина і вуглеводи. Розглядаючи, як почати правильне харчування, віддайте перевагу овочам, каш на гарнір, рибі і курячому м'ясу.
- Полудень. Перекус після обіду повинен складатися з білків, хоча для різноманітності можна використовувати трохи повільних вуглеводів. Важливо стежити за об'ємом їжі, що вживається - полуденок не повинен бути таким же ситним, як і обід.
- Вечеря. Вечірній прийом їжі включає в себе білки і клітковину. Найкращим рішенням будуть м'ясо, яйця, овочі, сир, бобові.

Дробове харчування дозволяє активізувати обмінні процеси і підтримати шлунок на оптимальному рівні розтягування. Завдяки поділу раціону на 5 частин можна уникнути почуття голоду і знизити спонтанне бажання з'їсти що-небудь зайве або шкідливе.