Ваше місто
Кошик0
20 Жовтня

ПРАВИЛА РОБОТИ PODOBA Service

Час ОБРОБКИ інформації

Ми приймаємо замовлення, консультуємо, приймаємо всю інформацію про зміни замовлень (час доставки, адреса та ін.), інформацію щодо скасування замовлень:

- з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00

- в суботу та неділю з 9:00 до 12:00.

 

Правила СКАСУВАННЯ замовлень

Скасування замовлень на завтра приймається до 12:00 попереднього дня (наприклад, замовлення на 20 червня можна скасувати до 12:00 19 червня).

Якщо замовлення скасоване пізніше 12:00 попереднього дня, ми просимо компенсувати 100% вартості.

 

Правила ПРИЙОМУ замовлень

Замовлення на завтра приймаються до 12:00 попереднього дня (наприклад, замовлення на 20 червня приймається до 12:00 19 червня).

 

Правила ВИКЛЮЧЕННЯ ПРОДУКТІВ з раціонів

СТАНДАРТНІ раціони

- при виключенні 3-х продуктів, вартість раціону залишається без змін (наприклад, ви просите виключити цибулю, солодкий перець і яйця з усіх страв)

- при виключенні 4-х і більше продуктів, ми попросимо вас оплатити надбавку 20% від вартості раціону. Наприклад, ви просите виключити цибулю, сир, солодкий перець, яйця, моркву та інше з усіх страв.

 

Замовлення з:

- індивідуальними БЖУ

- винятком груп(и) продуктів або якогось виду обробки (без лактози, без злаків, без глютену, без червоного м'яса, без сирих овочів (або термооброблених овочів))

- а також з індивідуальним набором страв (за рекомендаціями тренера, лікаря, дієтолога)

вважаються замовленнями з ІНДИВІДУАЛЬНИМИ раціонами (розрахунок вартості відбувається індивідуально, від 700 грн/день).

 

Правила ОПЛАТИ

- безготівкова оплата: на карту або за реквізитами до дня доставки раціону(ів)

- оплата готівкою: вся сума кур'єру в день отримання замовлення або щодня. В останньому випадку, ми попросимо вас сплачувати повну вартість раціону, як при щоденному новому замовленні, та попри сплати 1-го дня раціону, внести передоплату за останній обумовлений день доставки.

 

Щиро дякуємо за увагу!