Ваше місто
Кошик0

Програми харчування

Ми безкоштовно надамо вам консультацію дієтолога
Робота з юрособами по безналу
Робота з юрособами по безналу

У разі передплати
на строк від 1-го місяця

Всі продукти сертифіковані
Всі продукти сертифіковані

Працюємо тільки з
перевіреними постачальниками

Cертифікація ХАССП
Cертифікація ХАССП
Ми працюємо за системою
харчової безпеки НАССР
Ідеальна програма харчування саме для тебе

Програма харчування – шлях до здорового способу життя


Програма здорового харчування – це спеціальний раціон, розроблений для потреб конкретної категорії людей: спортсменів, чоловіків, жінок, людей похилого віку, дітей, вегетаріанців тощо.


Вона також прораховує оптимальну кількість калорій та поживних речовин. Зокрема білків, жирів та вуглеводів.

Якщо людина має насичений графік, то дотримуватися спеціального раціону доволі важко. Треба постійно прораховувати енергетичну та поживну цінність, закуповувати спеціальні продукти та витрачати час і сили на приготування.

У такій ситуації програма здорового харчування може бути врятована завдяки доставці їжі до вашого дому або у будь-яке інше місце за бажанням клієнта.

Обравши відповідний раціон (вегетаріанський, пісний, для спортсменів, для підтримки балансу тощо), треба також оплатити замовлення, вказати час та місце доставки їжі.

Також ви можете отримати попередню консультацію дієтолога. Ми складаємо різноманітне меню на кожен день, тому наші страви ніколи не набридають. Під час транспортування дотримуються усі санітарно-гігієнічні норми. Їжа доставляється у спеціальних контейнерах у сумці-холодильнику.

Обираючи нас, ви можете бути впевнені у безпечності страв, адже всі продукти сертифіковані та контролюються за системою ХАССП.

больше