Ваше місто
Кошик0

Програми харчування

Ми безкоштовно надамо вам консультацію дієтолога
Фітнес-раціон

Раціони з низької енергетичноі цінністю, калорійність 1000-1400 ккал. Їх зазвичай вибирають жінки, охочі скинути або підтримати вагу.

Калорійність 1000-1400Кк
Дивитися ціни
Вегетаріанський раціон

Раціони потрібної калорійності для піско- ово- лакто вегетеріанцев. Ми готові скласти меню з урахуванням ваших винятків.

Калорійність 1200-2200Кк
Дивитися ціни
Пісний раціон

Раціон для веганів і людей, які дотримуються посту. Всі страви готуються без використання продуктів тваринного походження. Ми допоможемо підібрати потрібну калорійність.

Калорійність 1200-2200Кк
Дивитися ціни
Раціон для підтримки балансу

М’ясні і рибні страви, каші, і обов’язковий десерт — рівно стільки, скільки потрібно. Калорійність 1600-2000 Ккал. Такі раціони вибирають чоловіки, охочі скинути вагу, або підтримати форму.

Калорійність 1600-2000Кк
Дивитися ціни
Раціон для спортсменів

Харчування з високим вмістом білка і складних вуглеводів. Калорійність 2200 - 2300 Кк. Те, що потрібно для ваших м'язів. Такі раціони підійдуть атлетам-початківцям.

Калорійність 2200-3000Кк
Дивитися ціни
Робота з юрособами по безналу
Робота з юрособами по безналу

У разі передплати
на строк від 1-го місяця

Всі продукти сертифіковані
Всі продукти сертифіковані

Працюємо тільки з
перевіреними постачальниками

Cертифікація ХАССП
Cертифікація ХАССП
Ми працюємо за системою
харчової безпеки НАССР
Ідеальна програма харчування саме для тебе

Програма харчування – шлях до здорового способу життя


Програма здорового харчування – це спеціальний раціон, розроблений для потреб конкретної категорії людей: спортсменів, чоловіків, жінок, людей похилого віку, дітей, вегетаріанців тощо.


Вона також прораховує оптимальну кількість калорій та поживних речовин. Зокрема білків, жирів та вуглеводів.

Якщо людина має насичений графік, то дотримуватися спеціального раціону доволі важко. Треба постійно прораховувати енергетичну та поживну цінність, закуповувати спеціальні продукти та витрачати час і сили на приготування.

У такій ситуації програма здорового харчування може бути врятована завдяки доставці їжі до вашого дому або у будь-яке інше місце за бажанням клієнта.

Обравши відповідний раціон (вегетаріанський, пісний, для спортсменів, для підтримки балансу тощо), треба також оплатити замовлення, вказати час та місце доставки їжі.

Також ви можете отримати попередню консультацію дієтолога. Ми складаємо різноманітне меню на кожен день, тому наші страви ніколи не набридають. Під час транспортування дотримуються усі санітарно-гігієнічні норми. Їжа доставляється у спеціальних контейнерах у сумці-холодильнику.

Обираючи нас, ви можете бути впевнені у безпечності страв, адже всі продукти сертифіковані та контролюються за системою ХАССП.

больше